Size bir telefon kadar yakınız
0212 540 77 88
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Koç Erdem Yapi; Seçkin konut ve çatı aktarma projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Koç Erdem Yapi bazı benzerlerinden ayrılan temel özellikleri projelerinde inşaat ve  malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Koç Erdem Yapi modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde deneyimli ekibiyle, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Koc Erdem Yapı olarak vizyonumuz; Yıllardır edindiğimiz eşsiz deneyimleri ve profesyonel bakış açımızı ‘hammaddemiz’ olarak kabul edip; iz bırakan projeler yaratmak, kentin dokusuna ve doğaya saygı duyarak, özgürlük hissi uyandıran yaşam alanları yaratmak.

Koç Erdem Yapi siz değerli müşterilerimize çatı aktarma ve onarım alanında her türlü çatı aktarma yeni çatı tüm çatı işlerini yapmaktayız. Firmamız, yeni teknolojiyi kullanarak, daha çabuk ve daha sağlam çatılar yapmaktadır. Koç Erdem Yapı  olarak zengin iş hacmi ve profesyonel ekibi ile çatı yapım ve izolasyon sektöründe hizmet vermekte olup, edinmiş olduğu iş tecrübesi ile İstanbul ve çevre şehirlerde geniş müşteri potansiyele sahiptir.

 

Bir Cafe Değiliz! Ama Bir Kahve İçmeye Bekleriz. 🙂
Kemalpaşa Mah. Halkalı Cad. No:133 K.Çekmece/İstanbul

 

Call Now Button
WhatsApp Logo WhatsApp