Size bir telefon kadar yakınız
0212 540 77 88
Dil Seçin
trende

İnşaat Hizmetleri

Anasayfa » İnşaat Hizmetleri

Konut, Villa, inşaat, gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Koc Erdem Yapı, entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim inşaat hizmetleri vermektedir.

Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde başarılı hizmet sunmaktadır.

Projelerimizde dikkat ettiğimiz hususlar;
İnşaat Yapı Yönetimi
Yapı yönetiminin tanımı; yapı yönetimi genel anlamıyla bir oluşum ve karakterdir. Yapı yönetimi başarıya ulaşmada organizasyonla birlikte büyük katkılar sunabilmektedir.
Yapı Bilgi Sistemi
Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Verimliliğinizi Artırın;IM, mühendisler, işverenler, mimarlar ve müteahhitler arasında, üç boyutlu bir ortam (ortak bilgi ortamı) içindeki işbirliğine dayanır ve bu disiplinler arasındaki bilgi paylaşımını sağlar.
Maliyet Analizi
Müşterilerimize maliyet analizi yaparak en kaliteli ve en uygun işçiliği sağlamaktayız.
Zaman Planlama ve Yönetimi
Projelerimizde doğru zamanlama ve planlamaya en doğru şekilde yapmayı hedeflemekteyiz.
İş Sağlığı ve Güvenliği
Çalışanlarımız İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerini konusunda uzman kişiler tarafından eğitilmesini sağlayarak sahada İş Sağlığı ve Güvenliğine uygun ekipmanlar ile çalışmlarımız yapmaktayız.

 

Call Now Button
WhatsApp Logo WhatsApp